| PleaseAnsware a întrebat:

Buna, am o întrebare. Este normal sa am o relație cu o fata de vârsta mea adica 12-13 ani. Cum le pot spune părinților de aceasta relație ținând cont ca eu sunt un băiat mai rușinos? Accept si Glume dar va rog sa nu va bateți joc

P.S. : Nu avem de gând sa facem lucruri trăznite știți voi ce deoarece ne duce capu si nu suntem tampiti sa facem asta la 12-13 ani.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

DA este normal, ii zici tatalui tau ca ai o iubita simplu si direct.

| PleaseAnsware explică (pentru MihaiNicu23):

Mihai problema este ca eu ma înțeleg mai bine cu mama si ca mama o sa ii sa para o Gluma si imi poti spune si cum sa ma duc la ea si sa formulez propoziție te rog mult Mihai

| PleaseAnsware explică (pentru MihaiNicu23):

Mihai problema este ca eu ma înțeleg mai bine cu mama si ca mama o sa ii sa para o Gluma si imi poti spune si cum sa ma duc la ea si sa formulez propoziția te rog mult Mihai

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru PleaseAnsware):

Mami eu am o iubita de seama cu mine. Ceva de genul.

| CristiPreda2000 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Mama*, multumesc Mihai