| CMaria21 a întrebat:

am si eu o intrebare... e normal k la 17 ani sa iti doresti atat d mult sa fii cu un baiat? adica sa iti doreti neaparat sa te combini... tinand cont k nu am mai avut nicio relatie...doar mici iesiri/saruturi...pls rasp. pup

Răspuns Câştigător
| abis a răspuns:

Banuiesc ca esti fata.
La 17 ani ar fi anormal sa nu-ti doresti asta. happy

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sigur ca e normal, mai ales la varsta asta cand urla hormonii in noilaughing.

| Farcas a răspuns:

E normal.Toti ne dorim la un moment dat acest lucru, sa avem si noi pe cineva aproape, sa ne spuna vorbe dulci, sa ne alinte, sa ne sarute, sa avem cui ii spune supararile, si cine e mai bun decat un baiat care sa ne iubeasca?

| amoremioX a răspuns:

Da. e normal,,,, iti doresti sa te simti iubita,,,, sa ai ceva doat pentru tine si pentru sufletul tau,, atunci cand ai nevoie de cineva sa fie cu tine,, e perfect normal

| denisa_4752 a răspuns:

Hi!big grin eu am 17 ani si am o relatie de 3 ani si 4 lunihappysi... da mi se pare foarte normal ceea ce iti doresti u! stai linistita ca o sa vina si timpul tau:*

| zuzumic a răspuns:

Sa inteleg ca vrei o relatie cat de cat serioasa... pentru ca toate prietenele tale stau de cateva luni bune cu iubiti lor sau chiar ani .si u te simty singura si exclusa? da e normal... sa iti doresti asta ...asta... dar ar fi de dorit sa nu te bagi u in seama cu baieti .lasa-i pe ei sa vina la u... prefate imposibil de atins...baieti iubesc provocarile...

| claudiu1818 a răspuns:

Si eu la 18 ani imi doresc acelasi lucru happy doar ca ma pierd cand sunt cu o fata si sunt si prea timid sad