| anonim_4396 a întrebat:

Sunt ff suparata findca plac un bait si el nu stiu daca ma place. o sa va spun povestea :el se uita fix in ochii mei si nu isi mai lua ochii de la mine.eu ii ziceam sa termine si pana la urma i-am dat o palma findca nu ma lasa in pace.acum realizat ca il plac dar el din pacatae presupun ca nu ma mai place deloc fiidca nici nu ma mai baga in seama vorbeste doar cu colegele mele absolut cu toate si le zice ca ar vrea sa fie cu ele dar in afara de mine sad la 2 dintre ele a trecut si la fapte le ia in brate si le zice ca sunt iubirea vietii lui.Eu ma simt ff prost fiindca asa imi facea si mie nu chiar asa la mine era cu ochii si se tinea dp mine peste tot. Acum nu sunt sigura ca nu ma mai place. Din cand in cand se uita fix la mine dar nu la scoala ci pe strada daca ne intalnim. Mia at nr lui de tel dar si l-a schimbatsadsi intrebare este :oare ma mai place sau este doar in imginatia mea?:X:*

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Eu zic ca ar fi doua variante:
1.Nu te placea nici inainte foarte mult incat sa astepte o vesnicie dupa tine si in plus ai adaugat si o palma la dosarlaughing
2.Inca te place dar vrea sa te faca geloasa
Sfatul meu este sa il ignori si sa nu ii arati ca iti pasa. Poate doar ti se pare ca iti place de el pentru ca iti placea sa umble dupa tine si acum ca a terminat esti geloasa ca nu mai esti tu centrul lui de intereshappySi probabil daca reactioneaza asa si le zice la toate fetele ca vrea sa fie cu ele numai cu tine nu e un copil. Daca zice cu tine de fata inseamna ca inca ii mai pasa.Trimite-i un bilet in ora ceva de genu :"scuze pentru palma aiahappy" pentru ca, sa recunoastem, nimanui nu i-ar fi placut sa primeasca o palma mai ales daca a fost in vazul tuturor.
pe.s.Incearca sa nu mai reactionezi asa impulsiv.

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ehh lasa ca daca te placea cu adevarat trecea cu vederea palma,,,, prima palma e din iubirehee hee... poate ca ai exagerat oarecum cu acea palma care nu o merita, sigur acum face el pe suparatu pentru palma si asteapta sa iti ceri scuze si sa vb cu el, poti face asta, ar fi un gest frumos, dar poti sa fi indiferenta ca asta sigur il va face sa reactioneze daca chiar te place... e normal sa se dea pe langa altele sa iti faca in ciuda, asa am patit si eu mai demult cu fostul iubit, care atunci nu era iubitul meu cand imi facea si el asa, adica se dadea pe langa mine, imi zambea, ma privea, ma pupa pe obraz, ma lua in brate si cand i-am spus cateva vorbe care l-au deranjat, nici nu ma baga deloc in seama, daca eram cu ceva fete, cu toate vorbea si le lua in brate in afara de mine, imi venea sa plang de nervisad... dar incercam sa ma prefac ca nu imi pasa, cand a vazut ca nu ii spun nimic, tot el a venit iar la mine si incerca sa se dea pe langa mine, au trecut 3 ani de atunci...am fost cu el dupa 2 ani abia...am fost un an cu el si ne-am despartit cam de o luna si cevasad...

| Pho3nix a răspuns:

De ce i-ai dat palma aia? Ca se uita in ochii tai?
Nu inteleg ce era asa de rau ca el se uita in ochii tai. Poate ca ii plac ochii.
Mi se pare un gest urat si prostesc.
Ar trebuii sa-ti cer macar scuze.happy

| Aly07 a răspuns:

Hey, chiar daca te-ar placea crezi ca ar fi potrivit pentru ati fi prieten daca "se da" la toate fetele, mai sunt baieti o gramada, specimene din acestea sunt la toate colturile si cred ca toata lumea o sa fie de acord cu mine mai ales fetele. Sa nu crezi ca vreau sa te descurajez sau altceva dar totusi gandeste-te mai bine te asigur ca sunt destui pesti in marewinking. Sper ca nu te deranjeaza raspunsul meu si ca o sa-mi dai dreptate intr-un final happy.

| Parintele a răspuns:

Normal ca nu te mai place daca l-ai palmuit. Un gest foarte urat. Macar mergi si cere scuze, spune-i ca iti pare rau si ca i-ai dat palma din dragoste. Poate ai o sansa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PALMA NU IAM DATO DEGEABA i-am dato fiidca facea ff multe glume proaste pe seama mea in fata tuturor si in plus nu a vazut nimeni palma acea