| BeInnocent a întrebat:

La ce varsta e normal sa aiba o fata primul iubit?happy

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

14-15 ani.

| Biankka a răspuns:

In jur de 14-15 ani.
Am 13 ani si sunt de-a dreptul SCARBITA de majoritatea"cuplurilor" pe care le vad tot timpul.Mi se pare o prostie.Am incercat mereu sa evit chestia asta, pentru ca inca ma consider un copil si nu am de gand sa acord atentie altei persoane, in loc sa-mi acord mie atentie! Imi traiesc copilaria cat inca o mai am!
winking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un iubit nu inseamna si tavaleala in pat

| drogh a răspuns:

Atunci când inima cere iubire şi doreşte să aibă pe cineva aproape.

| inconscient a răspuns:

Normal, normal pe la vreo 15 ani! Nu rade ca asa e! happy Acum varsta normala e 12 ani, ca daca nu rad de tine! Prosti oameni!

| PionInJoculVietii a răspuns:

15 ani mi se pare varsta potrivita. Atunci esti si la liceu, te stii descurca pe propriile picioare si esti capabila sa ai o relatie. Hai ca merge si la 14 ani, dar cand auzi fete de 12 ani zicand ca ele sunt intr-o relatie mi se pare deplasat.