| urgentr a întrebat:

De la ce varsta credeti ca este normal sa aiba cineva un iubit/iubita? Date exacte. Minim? Maxim?

3 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Poi ar fi normal dupa 13 ani dar depinde cand te loveste Cupidon cu sageatalaughing

| PurePoison a răspuns:

16 ani

| mihaita94 a răspuns:

Pai depind de baiat!tongue de ex nu trebuie sa fie diferente mari de varsta intre voi!winking ca alfel pot iesi anumite nevoi pe care u nu i le poti satisface daca nu ai varsta necesara i general fetele isi fac o rel mai devreme decat baietii 13-14 ani. in orice caz. daca il iubesti si vrea sa fie cu tine, nu ezita si fiti impreunawinking dar sa fii atenta sa nu profite de tine! :*