| Petrica1337 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce va place cel mai mult la un baiat?
discutati. happy

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Personalitatea.

| Petrica1337 explică (pentru Doub):

Doar personalitatea?happy

| Doub a răspuns (pentru Petrica1337):

Nu, degeaba are o personalitate faina si nu are altceva. Trebuie sa existe un echilibru.

| AirănMeidăn a răspuns:

atitudinea si felul in care gandeste, simtul umorului, chestii de genul
probabil ca si gusturile muzicale, felul in care arata au in rol dar asta sunt pe locul 2

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Felul cum gandeste, personalitatea, inteligenta, chestiile astea ar fi pe primul loc.
Da, si aspectul fizic conteaza intr-o oarecare masura, n-as putea sa fiu cu unul mic si gras, sau inalt si cu cosuri, sau paros, sau care pute, sau neingrijit. Felul in care scrie e din nou important. Nu as putea sa fiu cu cineva care face greseli gramaticale minore, asta chiar e o dovada de prostie. Muzica pe care o asculta, nu pot sa ma imaginez langa un manelist. Deja mi se face scarba.
Sunt multe lucuri care-mi plac la un baiat, dar la al meu viitor sot, cel mai mult imi place ca stie sa gateasca. big grin

Glumesc, chiar nu pot sa aleg, pur si simplu imi place totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comportamentul, atitudinea dar si exteriorul(aici nu trebuie un aspect de urias cu muschi, ci de un baiat finut bine proportionat, dragut, ochi frumosi, sincer, sociabil, intelegator, iubitor)intelegi tu. sper ca te-am lamurit..toate-mi plac sa stii. laughing

| Daniellllll1 a răspuns:

Sa fie ca, chip : Dorian popa, Victor Slav, Christian D, Bieber, si care mai sunt.

| DarthRevan a răspuns:

Fra,nu conteaza, bine eu sunt baiat, conteaza sa fie sentiment reciproc si sa te poti conecta cu ea.

| DarthRevan a răspuns:

Fetele sunt gteu de gadit.Nu mai prea exista daca intelegi ce zic.Sunt majoritatea false.Dar uitate, incearca, nu intra rapid intr-o relatie ca asa fac restul.Fa ce simti tu prietene.

| Petrica1337 explică (pentru DarthRevan):

Cu relatiile eu cred ca e o pierdere totala de timp. Dar cand cunosti o fata de mai mult timp si te intelegi bine cu ea, cand ii propui ceva, odata ii sare tandara.