| Onlyme3991 a întrebat:

Întrebare pentru fete! Vă uitați la filme porno?
Dacă da de ce? Si mai ales dacă vă uitați împreună cu prietenul!

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu, că scrie în Biblie că e păcat să decoperi goliciunea altora. și părerea mea e că dacă ai deja imaginația plină de faze din filme nu mai celebrezi darul de a fi al tău omul de lângă tine.

| RAY a răspuns:

Se uita sa ii provoace placere la fraierul care o întreține

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Anothergirl22 a evaluat răspunsul tău Se uita sa ii provoace placere... ca fiind nefolositor şi eronat.

aveam dreptate

| Sofer a răspuns:

Sunt diferite categorii de fete care se uita cu iubiți lor la filme porno, iar apoi încep propriul lor film.

| Crackman a răspuns:

Bai sincer, daa.
Se uita si cateodata vor sa si aplice.

| mâța06 a răspuns:

Da ne uitam si noi chiar si cu iubitii dar nu la fel de mult ca voi, majotitatea filmelor porno sunt fantezii si sunt foarte exagerate, sexul nu e ca in filmele porno asa ca pe noi nu ne atrag atat de tare, sper ca ți-am satisfăcut curiozitatea ))