| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare poate putin nepotrivita pentru varsta mea. Am 12 ani, 1.48 inaltime si 40 kg. Iar marimea penisului meu este de 3-4 cm in stare normala, si de 6-7 cm in erectie. Este putin sau destul? Vreau raspunsuri serioase

16 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Destul pentru ce? Pentru pipi? Pentru ca sexul să fie ok ar trebui un minim de 13 cm.

| Silviu276 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Inteleg, dar nu ma refer la asta. Ma refer daca este destul pentru varsta mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Cuculetul tau are masura perfecta pentru varsta ta.
Oricum la acest moment il folosesti doar pentru pipi, deci, isi face treaba pentru care a fost creat.
El va creste odata cu tine, deci, mananca bine si fa sport ca sa creasca si corpul tau dar si cuculetul.

| minrest a răspuns:

Deocamdata cu el (dupa cum s-a mai spus) se face pipi, 3 cm ca sa il tii cu trei degete sa nu faci pe pantaloni ajung. Nu exista un grafic cu cresterea penisului pe fiecare an, asa ca deocamdata nu avem ce vorbi. Revino la 16 ani.

| doctorandus a răspuns:

Eu zic sa te consulte un medic.

| DarkRose666 a răspuns:

Pentru varsta ta este ok. O sa mai creasca.

Răspuns utilizator avertizat
| Claraaaaa16 a răspuns (pentru nimportequi):

Are abia 12 ani rolling on the floor Nu speria baiatul, pana la 18 ani o sa creasca mult si bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Claraaaaa16 a răspuns (pentru nimportequi):

Nu sunt baiat. Dar este logic ca o sa'i mai creasca. Are abia 12 ani! Doar nu vrei sa o aiba de 20 la 12 ani. Inca e tanar, prea tanar. Pana la 18 ani sunt 7 ani, in 7 ani o sa ii creasca doar 3-4 cm? Si astea in erectie? laughing tu gandesti ce vorbesti?

Răspuns utilizator avertizat
| Claraaaaa16 a răspuns (pentru nimportequi):

Ok,cum zici tu. Nu ma intereseaza, eu nu prea ma interesez si ma documentez cum o faci tu rolling on the floor) dar macar nu mai speria baiatul. Cum a crescut la altii, asa o sa creasca si la el.

Răspuns utilizator avertizat
| Claraaaaa16 a răspuns (pentru nimportequi):

Ok,dacă mă crezi...nu am stiut ca esti barbat, ca daca stiam nu ma mai contraziceam cu tine. Logic ca tu stii mai bine, pfoaa rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat