| NeverSayNever a întrebat:

Am o intrebare putin mai delicata...Cum poti sa. ti da. i seama daca un baiat/barbat este virgin? Ma refer la...nu stiu dupa gesturile lui sau modul sau de comportare.Multumesc(stiti curiozitatea ma incearca, pentru.ca despre fete intotdeauna se stie ceva, dar despre baieti nu si ar fi incorect sa. i lasam mai prejos de noi, s.ar simti neglijati)

Răspuns Câştigător
| george89 a răspuns:

Pai depinde, fiecare om e unic si diferit, dar in general baietii virgini sunt mai timizi sau mai introvertiti cand vine vorba de fete si discutii din astea despre sex, stii voi ce vreau sa zic... happy

7 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai cand ajunge la momentul in care trebuie sa treaca la actiune o sa zica ceva de genul:"wow asa arata p****a?"rolling on the floor

mariana
| mariana a răspuns:

In relatiile intime cred ca, nu este cazul sa se incerce "clarificarea" acestei probleme pentru ca, situatia este delicata si ar putea sa se streseze prea tare si nu ar putea apoi "sa fie in forma" atunci cand s-ar trece la "actiune".
Acum, toti baietii pot sa se informeze prin Internet asupra fazelor unei relatii intime, pornind de la fazele preliminare etc.
Important este ca se se treaca la relatii intime, atunci cand este cazul si mai ales atunci cand cei doi tin efectiv unul la altul, altfel ne vom afla in aria unei relatii pur fizice, mecanice ce nu va putea da sentimentul de implinire pentru nici unul dintre parteneri.
Cred ca in aceasta relatie nu este vorba doar de sex ci, despre faptul de a face dragoste care este cu totul altceva.
Este de apreciat grija ta pentru "egalitatea" dintre sexe insa daca la un baiat "umblat" prin mai multe floricele, i se spune ca este un Don Juan, unei fete la fel de umblate i se spune altfel si deci situatia nu este comparabila, chiar daca se sustine, sus si tare ca, cele doua sexe se bucura de egalitate. In acest domeniu este bine ca o femeie sa fie mai "zgarcita" cu schimbarea partenerilor pentru ca, o femeie fiind implicata sufleteste intr-o relatie, poate fi mult mai repede ranita.
Fiecare trebuie sa-si inceapa viata sexuala atunci cand cunoaste si ce implicatii are aceasta relatie si poate sa-si asume si responsabilitatile ce pot sa apara pe parcurs.
Chiar daca vrem sa parem moderni, in acest domeniu se impune o selectie calitative si nu cantitativa.
Ganduri bune si o viata implinita pentru tine si pentru toti userii TPU.

| Narcis2007 a răspuns:

Cred ca unul care nu mai e sar lauda si ar fi mai increzator, daca nu...ar trebui sa fie ceva mai timid, asa cred eu.

| dulcykaLy a răspuns:

Se observa din comportamentul lor in momentul in care trebuie sa fie actiune happy si se va da de gol ca nu va stii exact ce va trebui sa faca

| demon a răspuns:

Normal ii imposibil sa stii dar eventual prin timiditate si au mai multa rabdare cand vine vb de sex poti sa ii tot amani ca asteapta laughing dar totusi nu exagerat

| Costică_6760 a răspuns:

Elementar, dragă. După diametrul irisului.

| NeverSayNever explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri in special marianei.pup