| s1lver777 a întrebat:

Este adevarat ca daca o fata stie ca este placuta de un baiat, ea incearca sa-l faca gelos pe acel baiat, bagandu-se in seama sau jucandu-se cu alti baieti? adica este aceasta o metoda folosita de fete?! multumesc

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Nu neaparat. Banuiesc ca tu esti acel baiat care o placi. Poate ca da, dar depinde de fata. Daca ea e mai baietoasa si mai prietenoasa de felul ei, nu cred ca inseamna ca vrea sa te faca gelos. Nu cred ca acea fata este super tare sau cea mai "populara" ca sa o placa ceilalti baieti cu care sta, iar tu sa devii gelos. Eu spun ca e doar prietenoasa...

1 răspuns:
| ViVi99 a răspuns:

Depinde de fata; poate ca una face asa, poate ca alta nu face asa. Depinde de orgoliul acelei fete, de cum se comporta etc. daca e o fata mai neserioasa, este posibil sa stea mai mult cu alti baieti ca sa-l faca gelos. Faza este ca nu se stie daca fata il place sau nu pe baiat. Cel mai bine pentru baiat este sa afle intai daca si acea fata il palce sau nu.