| davidmilan52 a întrebat:

Am o intrebare sineu happy am 17 ani si vreau sa-mi cumpar un masturbator.Cim este? Cine are si a folosit sa-mi spuna.

9 răspunsuri:
| davidmilan52 explică (pentru mgtow):

Daaa.A folosit cineva?

| davidmilan52 explică (pentru mgtow):

Da.Asa ceva cauut.Ai/a folosit cineva?

| mgtow a răspuns:

Daca ai bani foloseste-l dar nu e usor sal usuci la cum arata

| darrio2007 a răspuns:

De ce sa mai dai bani cand poti face lucru manual?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic nu se compara cu "minunile" de care este capabila o palma bine folosita.

| davidmilan52 explică (pentru corbulalbrosu):

Mi.a spus varul meu din Germania care are 14ani ca si.a luat si zice ca este mai altfel simte o placere mai mare si am citit pe net ca unii barbati sunt multumiti tare.Sunt si eu curios

| Eduard196 a răspuns:

Off frate! stii macar ce inseamna cu adevarat masturbarea? Ai citit adevarul despre masturbare sau te-ai luat dupa ce gasesti pe orice site? Masturbarea consuma energie din organism frate. Corpul are teribila nevoie de energie ca sa se dezvolte si sa fii sanatos si sa ai forta de munca si sa ai mintea mai agera sa gandesti mai rapid. Nu te mai distruge pentru ca pe la 26 de ani poti sa devii impotent. Cine o sa stea cu tine daca tu nu poti face nimic? in plus masturbarea iti consuma testosteronul care e hormonul nostru. al barbatilor. Cu cat e mai ridicat hormonul asta cu atat sunt mai atrase fetele de tine pentru ca te simt barbat adevarat. in plus lipsa testosteronului te duce la depresie iar in timp la impotenta, atrofierea muschilor si la 40 de ani te confrunti cu bolile unuia de 60. Nu o mai face frate si nu iti lua deala. Iti spun ca daca reusesti sa invingi odata pofta aia nebuna si sa rezisti pana dispare o sa te simti stapan pe corpul tau iar asta o sa te faca sa te simti super. Iti da mai mult curaj in viata. Fratele meu citeste despre testosteron si Masturbarea-un act sinucigas. Numai bine sanatate si multa fericire

| davidmilan52 explică (pentru Eduard196):

Cateodata ma calmeaza. Oricum multumesc pentru sfat!