| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua all, am si eu o intrebare intentionez sa'mi cumpar acnetol pastile si gel pentru acnee, cei care ati folosit este bun? Vreau pareri, Dau fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc Ivatherm Akne Syt si imi trec in vreo 3 zile cosurile.
Si din cate vad produsul nu e prea cautat deci nu prea il recomand, sa dai cativa banuti aiurea chiar nu se merita.

| Ellaelena09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si se gaseste in toate farmaciile, cat costa si iti mai apar cosuri dupa ce intrerupi tratamentul? Eu am folosit si pudra de argila e foarte buna

| anonim_4396 explică (pentru Ellaelena09):

Costa 40 de lei, cosurile oricum apar daca au mediu prielnic de dezvoltare dar mie mi-au trecut in mare parte mai am doar careva din cauza parului.

| Ellaelena09 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok Iti multumesc, o sa'mi cumpar si eu happysper sa ma ajute :*

| anonim_4396 explică (pentru Ellaelena09):

Cu placere, poate revi si cu o parere. happy