| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare. vreau sa-mi spuneti ceva pentru ca eu nu pot a mi dau seama..sunt virgina sau asa eram. sunt in perioada aceea a lunii si sa zicem ca m-am jucat ceva mai mult cu un baiat adica el a scos "instrumentul" afara si a vrut s-o bage. eu fiind cu pantalonii, slipul si absormantul pe mine. si a impins tot acest ansamblu de mai multe ori. credeti ca inevitabilul s-a produs?

18 răspunsuri:
| llucixxl a răspuns:

Dacă a împins tot ansamblul... felicitări, ai acum un ultra absorbant, poți reține și Amazonul. Data viitoare poate ai și tu puțin "self respect" și nu se mai întâmplă asta cu "un băiat".
Baftă.

| timeea7 a răspuns:

Cum sa se produca ``inevitabilul`` daca tu erai imbracata?straight face..Cati 12 ani ai? Nici nu sti cu ce se mananca sexul si incepi sa il pui in aplicare.Prima data documenteaza-te!

| Oana92 a răspuns:

Doamneeeeeeeee! Voi ganditi? ..de fapt ce vorbesc, nu aveti cu ce!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
MAI esti virgina inca, deci mai sunt sanse.
Daca ai ceva indoieli, mergi la medic.
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

Siii? au intrat adanc? le-ai scos greu, pantalonii, slipu`, etc..nu de alta da sa ne dam seama..pfff

| R0xanna a răspuns (pentru e1xtz):

Nu. n au intrat adanc. nu le-am scos eu. au iesit singure :I

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

S-a produs inevitabilul din pacate sad Ben Affleck e confirmat ca o sa joace rolul lui batman in 2015 baga-ti-ai *** draq

| DianaBăă a răspuns:

laughing))))))))))))))))

| R0xanna a răspuns (pentru DianaBăă):

Sa stii ca nu e foarte amuzant sa fi in situatia asta. nu-ti doresc. mai ales cand celalalt chiar nu merita big grin

| DeeaMarry a răspuns (pentru R0xanna):

Si daca nu merita, de ce i-ai mai permis?!

| elenna01 a răspuns:

Esti virgina...nu ai cum sa te dezvirginezi asa, asta nu este penetrare!

| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

Ha ha

| Lary9419 a răspuns:

Inca esti virgina...

| CristinaMihaela91 a răspuns:

Stai linistita...penetrarea nu s-a produs, deci nu ai avea cum sa te fi dezvirginattongue

| Bombonella a răspuns:

Nu inteleg cum sa nu stii daca s-a produs inevitabilul..asta este foarte ciudat.

| R0xanna a răspuns (pentru Bombonella):

Cand am zis inevitabil ma refeream la dezvirginare happy si nu-mi dau seama. adica am o senzatie ciudata acolo jos, dar sunt si in perioada aia.

| BuG564 a răspuns:

Sunt sanse sa mai fii virgina dar nu se stie mai bine te duci si iti faci un control

| R0xanna a răspuns (pentru BuG564):

Multumesc! happy