| marinela_8529 a întrebat:

am o mare problema! am 14 ani si locuiesc de 7 ani cu verisorul meu de 24 de ani. El de 6 ani abuzeaza zilnic de mine. ce sa fac? cu parinti nu vorbesc de chestia aceasta ca e ma ameninta si pe ei nu ii intereseaza de mine ca sunt plecati in strainatate si nu i-am mai vazut de 2 ani. help me!

17 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

De 6 ani wow deci de la varsta de 8 ani te f.te zilnic.hai ca ai deraiat rau dupa linia inventiilor.

| liviu42 a răspuns:

Mai persoane care mai raspundeti la aceste aberatii, nu cititi tot? va dati seama ce zice? ca de la varsta ei de 8 ani abuzeaza de ea.Cata minciuna si invewntie este.

| liviu42 a răspuns:

Daca te f de 6 ani adica de la varsta de 8 ani ai tai ce au pazit pana acum 2 ani pana sa iti plece parinti in strainatate te amenintza? dar stai de buna voie In ce zona a moldovei esti? anunta politia rude etc, dar si tie iti place sa balivernezi

| Daysukki a răspuns:

Noi nu te putem ajuta! ce ai vrea sa facem? sa venim acasa la tine cu bate sa-l caftim? suna la politie, asta nu ti-a trevut prin capau?

| Diavolulestefemeie a răspuns:

O doamne de ce toti gresiti categoria? straight face
aici nu e T/A sad off, off

| bia0000 a răspuns:

Sper ca nu este pe bune intrebarea. daca este totusi du-te la cea mai apropiata sectie de politie si povesteste totul despre individ si ce-ti face si de asemenea ca nu vrei sa te intorci acasa cel mai bine ar fi fost sa discuti cu parintii acest verisor va lua multi ani de inchisoare pentru ca a facut abuz de minori iti recomand sa suni la politie si o sa vina ei la fata locului

| ForbiddenDreams a răspuns:

Spune-i ca il spui lu bau bau laughing

| Darius19002 a răspuns:

Buna. Am citit raspunsurile voastre si sunteti nesimtiti. ( unii ). Numa sa faceti misto sunteti in stare. Fata asta chiar are o problema cu verisorul ei. Dupa cate am citit e abuzata sexual zi de zi de verisorul ei. Eu as spune sa mergi la politie si sa spui totul, inclusiv ca te ameninta mereu. Sau raspunde-mi pe mess. Da add la darius_20091@yahoo.com.

| Lluuminitaa a răspuns:

Strange dovezi si du-te la rude sau la politie thinking nu are ce sa-ti faca daca stai cat mai departe de el worried imi pare rau pentru tine sper sa reusesti

| Alleychan a răspuns:

Abuzeaza de tine in ce fel? Iti ia papusa din mana? oh go on, invatati sa va exprimati.

| JuLien a răspuns:

Daca abuzeaza de 6 ani si n-ai zis nimic pana acum, lasa-l sa abuze in continuare. uneori si de 2-3 ori pe zihappy.
o zi buna! sanatate si fericire!

| Loyd06 a răspuns:

Doamne Isuse, oare lumea a luat-o asa rau pe ulei?! Ma minunez de ce spui tu aici, si nu-mi vine sa cred ca ai primit si niste raspunsuri stupide de la astia de pe TPU. Filmeaza cu ceva, inregistreaza, fa ceva! Nu se poate asa ceva. Mergi la politie si lasa frica deoparte! O sa te afecteze toata viata abuzurile magarului ala. Sa-ti dea Dumnezeu putere!

| GreenBubbleeeee a răspuns:

Adica tu de 6 ani l`ai lasat sa abuzeze de tine? Decat voi locuiti, singuri?

| AloneQsFini a răspuns:

Bancuri. 6 ani de zile ai dormit? abuz fizic+tentative de viol

| Roby_2040 a răspuns:

E grav nene... suna la 112

| zozole3 a răspuns:

Abuzeaza si u de el.nui nicio probema.intre veri e binebig grin

| Spr1te a răspuns:

Abuzeaza de tine sexual? pai ar fi bine sa vorbesti cu parintii tai, sau daca stai la el acasa e mai rau, cel mai bine vorbeste cu parintii tai sa stai altundeva!