| anonymus16 a întrebat:

Vorbesc cu o fata din Constanta eu sunt din Timisoara si vorbim de parca suntem de o viata impreuna...si tot imi zice ce sunt baiatul fiselor ei si ca sunt adorabil dupa modul cum vorbesc cu ea dar ma si vazut la web si are 18 ani si imi spune ca cu mine vrea sa isi inceapa viata sexuala dar nah ea are parinti de vita respectbila si eu sunt din Timisoara parintii mei sunt plecati in Strainatate de 1 an jumate sunt cu fratemiu mai mic si soramea mai mare cu un an...
credeti ca ar fi bine sa am o relatie cu ea?
de vazut cred ca maxim 1 data de 2 ori pe an am putea sa ne vedem...
simt ca ma indragostec de ea vorbim de aproape 2 luni si parca tot mai mult ne face placere...
nu stiu ce sa fac sfatuitima adica sa rup orice fel de speranta sau sa sper ca va merge?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si ce relatie e aia sa te vezi odata de 2 ori pe an?! sti ca relatiile astea nu prea rezista si pana la urma sfarsesti prin a suferi asa ca mai bine nu te implica sufleteste in asa zisa relatie

| darrio2007 a răspuns:

Baiatul fiselor ei? Fise de telefon? De 2 ori pe an? Asta nu este relatie.Nici nu o cunosti prea bine. Poate vorbi si cu alti baieti si le spune si lor ce iti spune si tie.

| adrykiba a răspuns:

Si eu am vorbit cu un baiat 4 ani pe mess si eram din ce in ce mai indragostiti doar ca nu reuseam sa ne vedem din cauza distantei.Si eu am crezut ca este baiatul potrivit. Dupa 4 ani am reusit sa fim impreuna, am crezut ca este cea mai fericita zi din viata mea pana cand baiatul pe care il credeam perfect si credeam ca ma iubeste m-a lasat cu inima ranita fara un motiv anume.Am mai avut de atunci inca o relatie pe net si tot prost s-a sfarsit doar ca norocul meu a fost ca de data asta nu am pus suflet.Chestia este ca pe internet nu poti cunoaste omul cu adevarat, iar distanta este o piedica care uneori creeaza gelozie si certuri inutile.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Nu-ti imagina ca va tine foarte mult dupa ce va vedeti odata de doua ori o sa vreti sa va vedeti tot mai des si acest lucru neputand fi posibil se va rupe "relatia" de la sine, te duci "ii tragi ceasul" si intre timp iti cauti si tu alta de mai aproape daca va tine relatia cu ea bine daca nu sa ai spatele acoperitwinking
P.S Sfat de baiat care nu vrea sa fi ranit prea tare in urma acestei povesti

| catalin297 a răspuns:

Da mie id ei de mess sau de skype ca vorbesc eu cu ea ca is din Timisoara

| LaraLary a răspuns:

Zic sa ti legatura cu ea dar sa nu iti faci mari sperante. O sa iti fie foarte greu ca nu te vezi cu ea in momentul in care o iubesti.