| Toxica a întrebat:

Am o mare problema.
M-am masturbat si mi. a curs secretiia aceea alba, dar si cu putin de sange. Mentionez ca trebuie sa imi vina menstruatia peste 2 zile, dar imi vine neregulat... Ce credeti ca este? Va rog nu radeti!

6 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pai cum te masturbezi? Iti bagi degetu in vagin sau iti masezi usor clitorisul? Daca ti-ai bagat degetul in vagin este posibil sa te fi dezvirginat.Nu-ti mai baga degetul acolo oh go on.Freaca-ti clitorisul daca tii neaparat sa te masturbezi laughing uite-te pe google si vezi unde e si... succes la frecatlaughing...cica ajungi si la orgasm chatterbox laughing

| euI a răspuns:

Daca eraivirgina acumanu mai esti daca nu erai...te-ai zgariat...depinde cu ce te-ai masturbat

| DracusorImpielitat a răspuns:

Daca te-ai masturbat si a curs sange inseamna ca nu mai esti virgina. si daca te-a durut sigur nu mai esti virgina.

| bebin a răspuns:

Mda...l-ai bagat prea adanc. mai incearca o data big grin Fii mai blanda big grin

| Flowwz a răspuns:

Nu te agita, inca mai esti virgina. E ceva normal daca mai erau 2 zile pana la menstruatie.

| EeErrorS a răspuns:

Probabit ti-ai zgariat un perete vaginal