| Pacinoss a întrebat:

Deci sunt foarte speriat, prin iunie data de 8, 7 am facut petting fara lenjerie, adica ne-am frecat, dupa 6 iulie pe la 16, 17, 18 nu stiu sigur mi-am dat drumul in lenjerie si aveam pantalonii pe mine. Dupa m-am sters cu servetele umede si uscat, dupa pe la ora 3 si ceva m-am frecat de ea cu aceeasi lenjerie si cu pata unde mi-am dat drumul, iar acum ei i-au intarziat problemele de 3 zile de cand trebuia sa-i vina si acum e stresata si azi dimineata nu i-a venit si i-a venit greata si a facut un atac de panica. Ce credeti? Ce e de facut?

5 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu are cum sa fie însărcinată daca nu a fost penetrata. Și mai ales daca nu ți-ai dat drumul in ea.

| ywar a răspuns:

Nu am inteles prea multe pentru ca legi cu greu niste fraze. Esti semianalfabet, dar asta e o caracteristica a tineretului de acum. Cel mai simplu... da-i albusul pe fata si nu mai ramane insarcinata. E si bun pentru ten.

| RobyttzuSingle4ever a răspuns:

Un test de sarcina

| VisulTău123 a răspuns:

Totul momentan se întâmplă de la subconștient! Nu are cum să fie însărcinată, când a avut loc ejacularea, spermatozoi o data cu aerul au murit, nu trăiesc și ei nu intră înăuntru? Poate rămâne dacă ai ejaculat și a fost prezentă penetrare fără prezervativ, unde un lichid după ejaculare având spermatozoi încă, doar în acest fel. Înțelege conceptul de "sarcină". Trebuie să existe o penetrare și o ejaculare!

| Pacinoss explică (pentru VisulTău123):

Okay..multumesc eu ma tot gandesc ca nu i-a venit si s-a intamplat asa