| piersicuta9000 a întrebat:

Buna TPU...
In seara asta am fost pe afara cu gasca mea si cu alta gasca... au luat unii bere si s-au îmbătat...
La un moment dat a venit crush, mai mult beat, sa vorbeasca cu mine. Am mers, am vorbit si a zis ca el ma vede fata serioasa si ca ma place si ca am un fizic de invidiat si a mai zis ca chestia asta nu ar avea curaj sa o spuna când e treaz. Problema e ca el avea iubita pana in seara asta, s-au certat super rau si a zis ca s-au despărțit, ca daca mai erau impreuna ea era cu el acum...
Nu stiu ce sa fac. Ce se intampla daca maine ma vad cu el si ma cheama sa vorbim? Oare sa ma fac impreuna cu el?
P.S. iubita lui nu ma prea suporta

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai "fa-te" impreuna cu el daca te intreaba treaz nu beat

| Peridava a răspuns:

A spus-o la betie si ca sa o faca geloasa pe iubita lui. Maine ori "nu-si mai aminteste", ori accepta sa fie cu tine un timp, doar ca sa o faca geloasa pe fata. Certurile astea nu tin mult. Tu vrei sa fii cu el o saptamana? Si apoi, ce faci?

| andreeabobo a răspuns:

Sincer, el a fost intr-o relatie pana in seara respectiva, chiar daca nu a avut "nimic" in comun cu fosta, nu e ok! Parerea mea e ca nu a procedat corect chiar daca ar fi fost beat etc. Daca tu ai avea o relatie serioasa cu cineva ti s-ar parea normal daca va certati chiar daca ziceti ca va despartiti ca imediat sa se duca la altcineva si sa flirteze? Inseamna ca nu are respect.
Poate se va impaca cu tipa respectiva, nu ai de unde sa stii.
Ideea e ca meriti mai mult decat un om care vine la tine doar cand e beat.
Poti sa vorbesti cu el etc sa vezi ce ii poate capul, dar stai parcata.