| anonim_4396 a întrebat:

TPU am si eu o problema acum o saptamana am facut 18 ani si ai mei mi-au dat bani sa merg cu prietenii la o cabana sa petrecem ( sa nu fac scandal acasa ) Am ajuns noi acolo vineri seara adica de 1 mai pana ne-am instalat pana nu stiu ce o fost deja ora 14 si am facut un gratar o venit sera n-eam imbatat cam toti mentionez ca eu am fost cu iubita mea acolo iar cea mai buna prietena a mea a venit si ea cu iubitul dar pe la 12 si ceva am mers noi afara eu si prietena mea sa ne revenim si nu stiu ce dracu so intamplat ca am ajuns in 5 minute in cabana unu peste altu am facut-o -_- si acum prietena mea vrea sa ii spuna iubitului ei ptc se simte vinovata dar eu incerc sa o conving sa nu-i spuna deoarece iubita mea se va desparti de mine daca aude chestia asta si desii tota lumea o sa spuna daca o iubeai nu te culcai cu aia eu chiar o iubesc cum sa fac sa o conving sa ramana intre noi seara aia :\? ajutor baaa sad

7 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Sfatul meu e să-i contactezi şi pe ceilalţi prieteni cu care ai fost la cabană, s-ar putea să aflii că ai fost foarte generos în seara aia, şi amica ta nu a fost singura cu care ai făcut sex.

| neutrino a răspuns:

Bine ai facut si daca si ea s-a simtit bine atunci o sa taca!

| SkyPilot a răspuns:

Sa va fie de bine!

| SergiuBoss11 a răspuns:

thinking intre un baiat si o fata nu exista termenul de cei mai buni prieteni

| DirviziuQ a răspuns:

Hmm, intr-o alta intrebarea ziceai ca tu si acea prietena ve-o trageti destul de des, chiar daca ea are iubit. Cum de acum se simte vinovata? thinking

| Sergiu6666 a răspuns (pentru DirviziuQ):

Ii baga ala toate prostiile in cap -_- laughing

| killingtime a răspuns:

Daca te-ai dus la alta fata, oricat de beat ai fost, inseamna ca nu o iubesti. Iar daca ii ascunzi chestia asta din nou dovedesti lucrul asta. Cand iubesti nu faci porcarii de genul asta si nici macar nu te gandesti sa minti persoana respectiva. So, tell the truth. No matter the result.