| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problemabig grin.nici nu stiu cum sa incep.deci.e un baiat care am impresia ca ma place, dar n pot sa imi dau seama f bine.ma stie de 2 ani, crd, dar in momentul in care ne-am intalnit prin fata blocului, pentru ca suntem vecini, eram amandoi intr-o relatie. timpul a trecut, el s-a despartit de tipa aceea, insa eu nu m-am despartit de prietenul meu, si el stie asta.Insa mereu cand ma vede prin cartier sau trec pe langa el se uita fix in ochii mei, insistent,(nu bate la nesimtire)dar nu zc nimic, nici buna.Chiar nu stiu ce sa cred, sunt tare curioasa.Help plshappy(sper ca nu v-am plictisit)

Răspuns Câştigător
| Yo22 a răspuns:

Acelasi lucru l-am pastit si eu cu pri meu ne uitama unu al altu mai mereu cand ne vedeam nu sp buna.
Eu cred ca baiatul te palce daca se uiat in ochi tai si poate ca s-a despartit de fata aceea pentru tine. Pri meu se uiata la mine mereu cand ma vedea. Din cate am inteles de la tine el se uiat mereu la tine in ochi tai deci asta supne ca el tine la tine. Incearca sa vb cu el pe mess sau fata in fata sa incepeti cu lucruri de ale voastre si duapa sa ajungi la relati
Bafta happy eu cred ca te place happy
Funda?big grin

1 răspuns:
| Anndrey1234 a răspuns:

E frumoasa povestea...Ai rabdare si uitate si tu atent in ochii lui! Daca te place se va vedea asta! Cel mai bun lucru este sa te duci si sa vorbesti cu el.