| Chocolate_2137 a întrebat:

Am o mica problema sa ii zic asa. Week asta ma voi duce intr-o excursie la mare, unde o sa fie si fostul meu prieten. O sa stam amn2 in aceeasi camera, nimic rau pana acumbig grin
Astazi am flat de la prietena mea cea mai buna I. ca i-a spus un fost tip din liceu ca fostul meu pr R. e impreuna cu o fata cu care a fost si el. Problema e ca tipa e cur*a si stiu ff bine chestia asta, nu acuz asa aiurea. acum nu stiu sigur daca e adevarat ce a zis tipu da ce motiv ar avea sa minta? oricum eu o sa il intrebare si pe R. ca sa vad ce zice.
Chestia e ca eu vreau sa ma impac cu el. Nu a avut nimic impotriva ca o sa stam amn2 in aceeasi camera la mare, mereu cand ne vedem ma ia in brate ma pupa, e asa foarte dulce si pe mess vorbim in gluma asa cu iubi tot felul de chestii de gen, dar cand i-am adus vb de impacare mi-a spus ca vrea sa fie singur(oare pentru ca era cu tipa aia?). Si nu stiu ce sa fac, cum sa ma impac cu el, de ce e cu ea, de ce nu mai vrea sa ne impacam daca se poarta asa cu mine?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as profita de timpul pe care-l am singura cu el in camera.Chit ca ar fi cu aia, nu te intereseaza.A fost al tau prima oara!devil Joaca-te cu el, cauta pretexte sa te apropii de el.Incearca sa-l saruti incet in timp ce va jucati.Surprinde-l! Daca te va refuza atunci lasa-l sa-si vada de ale lui.Desi,barbatul e barbat, ma-ndoiesc ca va refuza. Poarta-te frumos cu el in camera si indiferenta cand sunt ceilalti.Sa te vada interesata si totusi indiferenta.Joaca-te cu el big grin

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dar totusi, o sa stati amandoi in aceeasi camera, doar nu o sa vorbiti doar in glumaoh go on. ai inreaba-l si tu cu cine e impreuna, ce si cum...Restul vine de la sine

| Annemari3 a răspuns:

Poate pentru ca ati fost impreuna si ceva tot mai simte pentru tine.Totusi daca ti-a spus ca vrea sa fie singur inseamna ca are pe altcineva sau pur si simplu. vrea sa fie singur.
Totusi tu incearca big grin
Fa-l sa se simta bine, sa-si reaminteasca clipele petrecute cu tine si poate ceva iti iesewinking
Succes :*