| bia338 a întrebat:

Buna,am o nedumerire in ceea ce priveste schimbarile ce au loc cu corpul meu...si va rog sa ma ajutati. am impresia ca sanii mei sunt mai mari ca sunt mai plini ca,culoarea vaginului s-a schimbat,ca m-am mai ingrasat si partea aia de sub burta parca s-a umflat (si nu stiu daca asa e normal cand te ingrasi) vreau sa va spun ca vara aceasta am avut primul contact sexual, eu si iubitul meu ne-am protejat tot timpul cu exceptia unei singure dati cand nu am folosit prezervativul dar nu a terminat ni mine, vreau sa va mai spun si ca nu am greturi sau dureri de cap. nu stiu ce mi se intampla. am facut deja 2 teste de sarcina iar ambele au iesit negative totusi imi e frica sa nu fie vorba de vreo sarcina. va rog din suflet sa ma ajutati sunt foarte ingrijorata sad va rog sa imi spuneti care ar fi cauza problemei! mele

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Daca testele de sarcina au fost negative, eu nu cred ca e posibila o sarcina... Fi calma si consulta un doctor cat mai curand posibil. :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E pubertatea, te dezvolti mai mult fata de cum te dezvoltai inainte.

| bia338 explică (pentru mgtow):

Deci nu exista riscul sa fie vreo sarcina, nu? :*

| bia338 explică (pentru mgtow):

Deci nu exista riscul de vreo sarcina, nu? scuzati-ma pentru insistenta dar as vrea inteleg totul foarte clar... sper ca ma intelegeti :*

| mgtow a răspuns (pentru bia338):

Nu

| Daiana03 a răspuns:

Buna. Eu zic ca cel mai bine e sa faci o vizita la ginecolog, el iti poate zice sigur ce se intampla :*

| bia338 explică (pentru Daiana03):

Asta o sa o fac, cat mai curand posibil dar tu crezi ca ar putea fi vorba de o sarcina? :/ :*

| Daiana03 a răspuns (pentru bia338):

Daca testele de sarcina au fost negative, eu nu cred ca e posibila o sarcina... Fi calma si consulta un doctor cat mai curand posibil. :*

| andreea19931986 a răspuns:

Un doctor iti va da mai multe detalii decat noi aici..sarcina nu cred ca e