| anonim_4396 a întrebat:

am o prietena ce are o gramada de pete si gauri de la acnee pe fata! am citit undeva pe TPU ca lamaia combinata cu mierea are un efact bun! as putea sa stiu ce efecte are lamaia, mierea, ele combinate...dar doar daca ati incercat si daca ati putea sa imi spuneti in cat timp si care sunt efectele! multumesc si dau funda celui mai complet raspuns!

Răspuns Câştigător
| Zguby03 a răspuns:

Cel mai bine e sa te speli cu sapun Dove si dupa dai cu crema,si eu am avut acnee si am scapat cu sapun, sau consulta un dermatolog, cel mai bine^^

Funda?:*

1 răspuns:
| florinflorin14 a răspuns:

Acea prietena esti tu? laughing