| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema am avut relati sexuale dar am fost protejata si luna urmatoare nu mia mai venit ciclu si am dureri de sani

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Prezervativul nu este 100% protejare.Ciclul iti intarzie din o gramada de motive si din factori externi.Fa un test? Sfatul cel mai bun e sa faci un test de sarcina sau sa mergi la unde se verifica daca esti insarcinata.Dai un ban dar esti sigura.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Primul semn de sarcina este absenta ciclului,urmat apoi de dureri de sani,ameteli,greturi matinale,oboseala,etc.
Primul pas,ca sa afli intr-un fel,ce e cu tine, este sa faci un test de sarcina, apoi, o vizita la medicul ginecolog!
Nu stiu ce fel de protectie ai folosit, dar trebuie sa stii ca nici o metoda de contraceptie nu e suta la suta eficienta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fuguta la medic

| RetardedRacoons a răspuns:

Iei ceva pastile de reglare a ciclului sau alte treburi d-astea femeiesti de care noi barbatii n-avem habar?