| FloriinDobrinn a întrebat:

Luna trecuta i-a venit ciclu pe 22 si s-a terminat pe 27, luna asta inca nu i-a venit, sa isi faca griji? Nici dureri de sani si burta nu are

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat faceti sex neprotejat, da, puteti sa va faceti griji si de sarcini nedorite.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca actualul ciclu are deja 32/33 de zile, se pare ca de fapt in acest cazul este vorba ori de un ciclu menstrual care are mereu o lungime de circa 5 saptamani, ori un ciclu menstrual a carei caracteristica principala este cea de a fi neregulata. Fara sa fie prezentate si precizate datele si informatiile minime necesare privind tipul ciclului menstrual in cauza, nu se poate oferi niciun fel de taspuns care sa fie obiectiv. Sanatate!

| Catalina990099 a răspuns:

Ati facut sex neprotejat?

| FloriinDobrinn explică (pentru Catalina990099):

Nu. dar facuse oral si dupa ce m-am sters si etc, trecuse ceva timp 20-30 min si i am pus mana jos, afecteaza cu ceva? Ca gen mai pusesem si mana pe altceva dar nu spalat