| LoveXtreme a întrebat:

Buna!
am o problema...
as vrea raspunsuri adecvate si fara bataie de joc
deci...
implinesc peste cateva luni 14 ani si inca nu am avut niciun prieten... toate prietenele mele au avut unul, dar eu nusad

mie nici nu mi-a placut de vreun baiat dar unii baieti mi-au dat de inteles ca le-ar placea de mine dar nu mi-au spus

intrebarea mea este:

de ce nu am avut vreun prirten pana acum? Sunt asa de urata? Fitoasa?

4 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Nu neaparat daca toate prietenele tale au avut prieten trebuie sa ai si tu! O sa ai suficient timp si de prieten. viata asta mai are multe lucruri sa-ti ofere! Pur si simplu nu te grabii, toate la timpul lor, astepta pana gasesti exact ceea ce cauti tu la un baiat! Nu te baga intr-o relatie doar pentru ca toata lumea are prieten, ca o sa pierzi mult! Nu inseamna ca daca n-ai avut un prieten nu esti frumoasa sau esti fitoasa! Esti ok asa cum esti! Fii mai optimista! Lasa lucrurile sa vina de la sine, nu le grabii!

| Nolkyz a răspuns:

Urata nu am cum sa stiu daca esti, fitoasa de asemenea. Insa nu iti face griji, nu ai de ce. Exista cineva pentru fiecare.

| Ramypapushik a răspuns:

Buna! kiss Nu toti baieti au curajul de a spune ce simte daca si tie iti place de un baiat fai ochii dulci vorbeste cu el afla ce crede el despre tine ( ca sa fie mai udor jucati adevar sau provocare ca sa vezi ce crede despre tine ) apoi usor usor daca vezi ca el nu face primul pas fa tu primul si daca esti rusinoasa si nu poti sa ii spui in fata fa un biletel si pune-l undeva in giaca lui sau in penar vezi tu undeva unde sa il gaseasca cand ajunge acasa si cine stie poate te faci si tu cu un gagiu happy Sper ca te-am ajutat :*
Si nu uita nu fi trista daca ai esuat cu ceva ai timp si de prieteni in viata eu am 15 ani si nu am avut prea multi prieteni pana acum happy dar o sa am happy

SUCCES te pop :*
Ai grija de tine :*
Uite si id meu daca mai vrei sfaturi happy
sufletranitramy

| John19 a răspuns:

Pentru ca esti prea mica. Ai avut alte preocupari pana acum si nu ti-au urlat hormonii in tine. E mai bine asa, nu te lua dupa prietene...vezi-ti de carte si de crestere. Ai timp pentru iubiti de acum incolo destul, o sa ajungi chiar s te saturi d ei laughing