| StorrY a întrebat:

am o problema, cu ceva timp in urma m-am despartit de prietenul meu (o fost ceva frumos , dar nu am suferit din cauza lui sunt asa de fire ca nu pot suferi din cauza unui baiat), in fine acum el stiu ca ma iubeste si vrea sa fiu cu el dar eu nu stiu ce sa fac mai am un baiat cu care m-am intilnit ceva vreme dar de multe ori imi bateam joc de el cu vroiam eu. ultima data cind l-am lasat am zis ca mai mult nu mai am treaba cu el, oricum vorbeam citeodata aseara m-a sunat si am vorbit cred ca 30 minute apoi azi ma sunt si tot am vorbit mult. la incheere me-a zis ca ma iubeste si urmeaza sa ne vede simbata. Ok trecem la subiect nu stiu ce sa fac pe care sa-l aleg ambii sunt bravi pentru mine . da nu stiu pe care sa-l iubesc in fine macar sa-mi fac decap cu el. cel mai ingenios rs dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| pallsNk09 a răspuns:

Depinde acum. Ganteste-te si la ce ti-a facut fostul', daca s-a incheiat mai prost eu spun sa il alegi pe actualu', depinde acum eu as incerca ceva nou, si vezi dupa o perioada daca e mai,, bun,, actualu' daca nu,, pa,, si du-te innapoi la fostul'. straight face experimentezi si tu ceva nou. Bafta! funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| giulian9 a răspuns:

Ce avantaje ai daca te vezi cu fostul` / actualul?