| UuuLaaLaa a întrebat:

Heyy TPU! PRoblema maree X_x. Sunt despartita de prietenul meu de o saptamana si 2 zile. Aseara m'a sunat. El e cu alta fata acum. M'a facut foarte mult sa sufar. Si mi-a zis ca ar vrea sa ne intalnim in seara asta ca sa vorbim. Dar pe urma ne'am certat iarasi din cauza ca el e cu aia. Si nu stiu ce sa fac in seara asta... Sa'i dau un sms sa ne vedem? Sau sa-l sun? Nu stiu. As vrea sa-l vad sa-i zic in fata tot ce am de zis, dar mi frica ca o sa gresesc daca il chem si nu stiu... Dati`mi un sfat va rogsad. Mentionez c`am suferit enorm din cauza ca ne-am despartit. El ar vrea sa ne impacam... asa am simtit aseara cand vorbeam. Dau fundasad

Răspuns Câştigător
| Georgix a răspuns:

El a fost cu ideea sa va intalniti asa ca el a facut primul pas. Tie nu iti mai ramane decat sa accepti sau nu; dai un sms si spune-i ce ai hotarat. Bafta! :X

1 răspuns:
| Mehynator a răspuns:

Mda,si eu find baiat am patit chestii in genu asta, crede-ma... mergi, fii calma, sau macar pretinde ca esti, sper ca nu ai facut greseala sa ii zici cat suferi, nu fa asta ca o sa se simta la putere si isi bate joc dupa aia, daca vrea sa va impacati e ok daca mai ti ink la el, dar nu ii da decat o sansa, si cu timpu ii mai reprosezi din greselile pe care le-a facut, dar tinele ca pe un avantaj