| justme4ever20 a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Deci nu mi-a venit menstruatia o luna si am facut 4 teste de sarcina si toate mi-au iesit negative..si acum ar trebui sa-mi vina din nou. Dar vad ca nu apare. Ce credeti e posibil sa fiu insarcinata? avand in vedere ca nu mi-a mai intarziat niciodata asa de mult.crying si daca sunt de ce nu mi-au iesit rezultatele pozitive..se putea gresi unul, dar toate patru?thinkingthinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, intarzierea asta poate fi si din alte motive, sa ti spun ceva, mie de obicei imi vine regulat dar odata mi a intarziat 21 de zile si nici in ziua de azi nu stiu motivul asa ca stai linistita

| Mell1321 a răspuns:

Pai incat nu ti-au iesit pozitive nu esti, clar. Mai ales ca ai facut 4. Depinde si daca ai procedat bine si cand le-ai facut testele, depinde si ce varsta ai...nu trebuie sa te sperii daca ti-a intarziat.mie mi-a intarziat o luna cand eram virgina straight face.E pur si simplu ceva dereglare hormonala si nu ai de ce sa iti faci griji happy