| Anonim375 a întrebat:

Am o problema cu orientarea sexuala (asta e o aorientare de bisexual).Am 14 ani baiat si am observa din clasa a 5a ca mi se schimba a orietarea si n-am putut
astunci sa refuz ce se intampla si am intrat in joc.Credeti ca acum pot deveni la o orientare normala va spun cand vorbesc cu o fata mai simt in suflet atragere asupra ei si cand ma saruta ma simt in al noualea cer.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Se zice ca ne nastem cu orientarea fixata. Eu totusi ma gandesc ca daca iti impui, reusesti sa ti-o schimbi.
Atata timp cat fata asta ti-a ajuns la suflet, tine bine de ea, descopera*ti toate sentimentele fata de ea, si nu o da in bara, sau alte d-astea cand iesi in oras cu ea. Nu te uita dupa alti baieti, si vezi sa nu ti se trezeasca animalu'. O va supara, si nu va gandi ca esti pe invers, ci din contra, ca ai vazut o fata mai sexy ca ea. Bafta!

7 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

La 14 ani,nu prea cred ca iti dai seama, daca esti heterosexual sau bisexual.
Cred ca ai vrut sa bravezi, sa cunosti si ce este "interzis". Incearca sa te maturizezi(este un cavant cam mare pentru varsta ta), de acum incolo, sa gandesti de sapte ori un lucru cand vrei sa-l faci.

| Laura927 a răspuns:

Bine hai sa vorbim happy
Cum ai reușit sa iti dai seama ca esti cu o orientare de genul( nu se pune ca ai văzut băieți care ți-au plăcut ca si eu vad femei care îmi plac )
Ai sărutat un băiat pana acum?
Crezi ca te-ai vedea in stare sa poti întreține un raport sexual( știu ca ai 14 ani, dar băieții nu pot rămâne însărcinati )
Astept sa îmi răspunzi, in privat sau aici.

| Anonim375 explică (pentru Laura927):

Privat

| Anonim375 explică (pentru Laura927):

Dar cred ca pe skype

| motan444 a răspuns:

Psiholog flacau ai nvoie de psiholog mergi la unul urgent

| Bendurlea a răspuns:

Las-o dracu de treaba ia vezi ba baiatule cum e sa te pupi cu unu ca tine si apoi vei intelege ca nu esti gay

| Anonim375 explică (pentru Bendurlea):

Uite cum zici tu dar daca imi pui in fata doua modele un barbat si o femeie si se dezbraca ma simt atras de baiat nici de cum de fata mai pe direct se scoala la bar...