| GeorgeDRX a întrebat:

Acum ca am intrat in vacanta, nu m-am mai vazut cu fata pe care o plac (pentru ca o vad doar la scoala). Si am inceput sa nu mai simt nimic pentru ea... si nu ma mai simteam atras de nicio fata, nici nu ma mai uitam dupa vreo fata frumoasa, si chiar daca ma uitam, nu simteam o atragere fata de ea pentru ca e frumoasa... si m-am speriat tare, m-am panicat. Incep sa cred ca sunt pe invers, si chiar nu-mi doresc asta. sad Acum o sa vina persoane sa-mi zica ca nu e ceva rau, dar eu chiar nu vreau asta, nu vreau sa fiu nici gay dar nici bisexual, vreau sa-mi placa fetele. Credeti ca e normal ceea ce mi se intampla sau sunt pe invers?

Răspuns Câştigător
| Ioana0606 a răspuns:

Pai te simteai atras de fata asta si celelalte fete nu mai reprezentau un interes pentru tine. Dar poate ca esti atras doar superficial de ea. Adica, daca in conjunctura ta te vezi cu ea des poate ai inceput sa o placi pentru ca te-ai obisnuit cu ea. Nu e nimic grav. Inca nu a aparut fata aia care sa te marcheze asa de rau incat sa nu ti-o poti scoate din cap sau poate pur si simplu esti intr-o faza in care nu simti nevoia sa iti place de cineva.

3 răspunsuri:
| Madesz a răspuns:

E normal. Uneori, nu ai chef de iubita sau. iubit laughing Nu inseamna ca esti gay sau bisexual. Faci ce iti place. Ba, da imi mai dai azi ID-ul tau? laughing

| GeorgeDRX explică (pentru Madesz):

Nu mai am mess :/

| Madesz a răspuns:

Facebook!