| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu sora mea.Sa incep cu inceputul...

Eu am un frate de 11 ani si o sora de 17 ani. Da?

Sora mea e foarte cool si tot isi aduce iubitii(are 2). Tot ii aduce la mine acasa cand nu sunt parintii mei si se saruta in fata fratelui mei si nu vreau sa stie deja de la varsta asta perversiuni din astea.Si cateodata mai fac si sex in pat si fratele meu ii vede si nu stiu ce sa fac.Am incercat sa le spun parintilor dar cum sunt eu mai smecheras nu mau crezut.Am incercat sa ii bat dar mau caftit ei doi si miau rupt mana si nu stiu ce sa fac. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Tomy98 a răspuns:

Ajutor,ha?! Bre cand ii mai aduce ii filmezi si arati la parintidevildevil si-ii *** tu de nu se cunoscdevildevil. Baftawave

5 răspunsuri:
| Sedativ a răspuns:

Inchide-l pe fractu in baie si du-te peste sorta

| DeeaLovee a răspuns:

Filmeaz-o si arata-le parintilor tai filmuletu.

| RespektSiAtat a răspuns:

Filmeaza-i!
Nu cred ca are cum sa faca sex in fata ta care ai 14 ani (cred)
sau sa ii incui in camera!

| Dropz a răspuns:

Pai, le faci o poza sau ii filmezi cand sunt in actiune si asa parintii te vor credewinking

| Smiilee a răspuns:

Fa`le pozabatting eyelashes si arata parintilor.; D