| Crinutzaaa a întrebat:

am o problema laughing de 4 zile vorbesc cu un baiat, ne cunoastem de multa vreme dar niciodata nu am vb cu el ca pana acum. De cateva luni s-a mutat la mine pe strada si na. El s-a bagat cu mine in seama pe fb, ce faci vecina si din astea. apoi in urmatoarele zile a inceput sa " se dea la mine " a spus ca pacat ca sunt mica am 16 ani iar el e cu 7 mai mare ca mine. Eu nu cred ca sunt mica, in fine. Dar mi-a spus un prieten ca a, auzit ca tipul cu care vb eu ar vrea doar sa se culce cu mine o data apoi sa ma lase sad. Mie imi place de el adica, m'as vedea q el intr'o relatie. Ce sa fac sa prinda drag de mine? Poate chiar sa se indragosteasca? Vreau sfaturi. Fara mistooo! Multumesc :*

9 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, ai mare grija cu el, sunt 7 ani intre voi. e posibil sa vrea doar lucrul ala dar nu ai de unde sa stii, oricum daca te vei intalni cu el fa in asa fel incat sa nu fie intuneric, stati undeva aproape de casa, ziua. Nu ai cum sa-l obligi sa te indragosteasca de tine.

| Crinutzaaa explică (pentru raisa1993maria):

Logic ca nu vreau sa il oblig doamne. Nu as face asta. Dar poate ca o sa se indragosteasca de mine. Si o sa fim impreuna. O sa se schimbe eu asta sper. Si am cerut cateva sfaturi cum l-as putea face sa se indragosteasca de mine. :d

| Movebitch a răspuns (pentru Crinutzaaa):

Fatoo...wake up! ..Nu mai crede in basme. 7 ani sunt ceva..."o sa se indragosteasca de mine ".RAR asa ceva. Si in plus, cauta pe cineva apropiat de varsta ta, Parerea mea ar fi sa nu te incurci cu el.

| Crinutzaaa explică (pentru Movebitch):

Am fost cu unu mai mare ca mine cu 10 ani laughing si am stat cu el 1 an si 2 luni. Si ne-am despartit de aproape 1 an. Si pana in ziua de azi ma iubeste si ma cauta zilnic nu mai suport. Si era genul de baiat numa prin baruri si numa prostii facea. Dar acum abia iasa din casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte posibil.Eu zic sa nu te incurci cu el pana nu te atasezi prea mult.Am patit-o si eu, doar ca cu alte varste si era adevarat ca doar asta in pluc, isi insela iubita
(care era insarcinata cu copilul lui) cu mine deci...eu te sfatuiesc sa nu o faci.Dai un sut in fund si nu il mai baga in seama.Stiu ca nu ne cunoastem, dar chiar te sfatuiesc si te rog sa nu o faci am patit si eu la fel si am suferit mult.Mai ales daca imediat te-a bagat in seama pe fb si din astea.

| Molecula a răspuns:

E posibil. El e mai mare cu 7 ani ca tine si tu probabil arati bine si vrea doar sa se culce cu tine. Eu zic sa cauti altu dispus sa te iubeasca.

| val18 a răspuns:

Eu zic sa stai cu el si sa nu te culci cu el curand... ca sa vezi daca el chiar vrea sa stea cu tine si sa aiba o relatie serioasa cu tine sau doar vrea sa se culce cu tine :X

| StRuMP a răspuns:

Daca se concentra oleaca mai mult iti putea fi si tata.:S nu cred ca se poate sa aveti o relatie bazata pe respect incredere si dragostetongue nu prin orgii sexuale si nu uita ca e major iar tu minora.winking

| legendjonhy a răspuns:

Sa nu te culci cu el...decat atuci cand te mariti cu el