| VladCosmin007 a întrebat:

Intrebare serioasa: cum fac o fata sa prinda drag de mine? A spus ca vrea sa incercam sa fim impreuna(pentru ca e geloasa cand eu vorbesc cu alte fete) iar eu vreau sa prinda drag de mine si sa nu ma lase. App, e cea mai buna prietena a mea nu ne ascundem unul de altul o iau la mine acasa ne cunoastem neamurile deci e totu bine...

2 răspunsuri:
| Harley18 a răspuns:

Degeaba va cunoasteti nemurile totul e cum va intelegeti voi doi.
Trebuie sa va potriviti in primul rand si apoi gasiti subiecte comune, activitiati comune si iesiti mai mult din casa.

| Someoneeene a răspuns:

Totul trebuie sa vina de la sine