| pink1girll a întrebat:

Am o problema destul de complicata, nu stiu ce sa fac si am nevoie de ajutor!
Am avut o relatie cu un baiat, am intretinut si relatii sexuale cu acesta, acum baiatul respectiv se intoarce la mine spunandu-mi ca a fost un prost ca m’a lasat cu alte cuvinte ar vrea sa reluam de la capat relatia. Pe langa faptul ca nu stiu daca sa ma impac cu el sau nu, el s’a "imprietenit" sa zic asa cu o gasca de baieti care imi sunt dusmani si care ori de cate ori au ocazia o sa-mi bage bete in roata!
Va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca merita inca o sansa,ar fi bine sa incerci,nu poti stii niciodata.
Nu stiu din ce motiv v-ati despartit,dar incearca sa vezi daca s-a schimbat ceva la el si daca e sincer in ceea ce spune si face.
In ce ii priveste pe prietenii cei noi,vei avea foarte multa grija-sa nu-l fi pus aia sa-ti joace vreo comedie-imi cer scuze,doar sa te previn vreau,deci atentie
Sau,daca baiatul e sincer,in mod sigur vei putea,prin el,sa faci pace cu acesti asa zisi "dusmani".
Gandeste-te bine si lasa-l sa te convinga, vei fii foarte atenta la onestitatea lui, aici e raspunsul.
Mult noroc!

| pink1girll explică (pentru greece12):

Problema este ca n'o sa pot niciodata sa fac pace cu ei, mi-ai facut foarte multe probleme. Intr-adevar poate merita inca o sansa.dar imi este foarte frica sa nu fi imbarligat aia despre mine la el.sigur ar iesi ceva foarte urat.

| greece12 a răspuns (pentru pink1girll):

In concluzie, chiar sa ai grija! Il cunosti si poti intelege daca e sincer sau nu cu tine. Sa ai grija, nu risca!

| pink1girll explică (pentru greece12):

Sa vorbesc cu el despre noii lui prieteni?

| greece12 a răspuns (pentru pink1girll):

Nu.Lasa-l pe el,tu doar aminteste de noii lui amici, asa, in treacat si vezi ce-ti spune.

| pink1girll explică (pentru greece12):

Multumesc mult pentru sfaturi si pentru timpul acordat!

| greece12 a răspuns (pentru pink1girll):

Oricand!

7 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Ce poveste misto! Eu zic sa fii impreuna cu el, eu asa as face. Poate asa nici baetii aia n-o sa te mai "hartuiasca".