| roxana02 a întrebat:

Am o problema destul de complicata si am nevoie de multe raspunsuri si sugestii.Am 14 ani si sunt de 7 luni jumatate cu un baiat de 21 ani.Mama mea nu este de acord cu relatia noastra, nu neaparat din cauza diferentei de varsta, ci pentru ca a facut un an pauza cu facultatea, dar urmeaza sa se inscrie in toamna.Nu e un baiat gen tocilar, e genul de baiat mai de oras happy. Stiu ca ma iubeste si mi-a dovedit asta pe parcursul timpului.In legatura cu viata sexuala nu ma preseaza si asteapta sa imi doresc eu asta.Probabil multi dintre voi cred ca este o relatie stupida, dar va garantez ca poate exista iubire intre o ``pustoaica `` de 14 ani (cum ziceti voi) si un baiat de 21.Plus ca de cand suntem impreuna s-a schimbat mult in bine, si prietenii lui au remarcat asta desi nu le convine ca eu, o fata de 14 ani sunt cea care l-a schimbat.Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Xenona a răspuns:

Da de 15 cu 23 ce zici?laughing Stai ba fata linistita. E problema ta ce faci in viata asta. Nu te lua dupa gura astora, ca vezi doamne, catamai diferenta, sau mai stiu eu ce. Mai bine te intelegi cu un tip mai mare decat cu un pustan desta care merge pe principiu " ete frate, s-a combinat tovarasu' cu tipa aia, hai sa ma bag si eu pe prietena ei. Na s-au despartit aia, hai sa ma despart si eu ca na, n-oi fi prost sa mai stau cu asta acum. " Am trecut si prin treburi d-astea si mi-am luat ditamai teapa. Deci fa ce-ti dicteaza inima. Daca tu il iubesti si el te iubeste, apoi ce vrei mai mult de atat? tongue Si maicata? chiar trebuie sa stie ce faci tu zi de zi? oh go on

Cam atat am avut de spus. Vezi ce faci :*

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Am o mare rugaminte la tine.Sa nu apari peste 6 luni sau un an,intreband disperata, am facut sex, sunt cumva insarcinata.Atat.In rest, fa ce vrei tu.Iti place de el,sunteti ok unul cu altul? Perfect! Ca nu e de acord mama ta? Are dreptate, dar pe tine nu te intereseaza lucrul asta.Tu esti fericita cu prietenul tau si gata!
Bineinteles ca tu nu mai realizezi ca nu-ti mai traiesti nici viata ta, nici varsta pe care o ai.Tot ce faci,faci pentru el,dupa cum spui, s-a schimbat in bine, dar asta inseamna ca te-ai sacrificat tu.Peste 5 ani, cand vei ajunge la 19, cand toata copilaria si nevinovatia ta vor fi pierdute fara sa fi inteles nimic din ele, o sa-ti amintesti, ce mandra erai la 14 ani ca l-ai putut schimba.Din partea mea, oricum, felicitari.

| ana_2556 a răspuns:

Nu ai pus nicio intrebare. Doar ne-ai zis ce se intampla si cum e prietenul tau.

| Marcelino a răspuns:

Experimenteaza pe virgine...

| Heath a răspuns:

Baiat de oras? M-ai spart.

| LitlleBunny a răspuns:

1.Asta nu e o intrebare.
2. Daca nu faceti sex(nu fumat nu drog) mai mult de niste amintiri placute sau neplacute nu are ce sa se intample
3. Daca se intampla sa va certati si despartiti asta e, altu.
Deci ce vezi tu in neregula cu relatia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept sa vad ce se intampla cand el o sa se sature sa astepte acel moment thinking De inselat oricum te va insela, pentru ca din sondajele care le'am vazut putini baieti recurg la abstinentawinking.
Faptul ca nu te streseaza are si asta motive nu?
Si sa iti zic ceva, sa fi cu cineva atat de mare nu este atat de genial sincerwinking.

| xMaTrIxX a răspuns:

E viata ta faci ce vrei cu ea nu ne intereseaza pe noi poti sa stai si cu unu de 30 ani pe mine nu mai intereseaza daca vrei sa auzi parerea mea fugi cu el laughing

| roxana02 explică:

Scuze,am uitat de intrebare laughing. intrebarea era cum sa o conving pe mama sa fie de acord cu relatia noastra?batting eyelashes

| roxana02 explică:

Nu pot sa fug cu el ca am 14 ani laughing crede`ma, asa face`o :d

| Adryyy_4965 a răspuns:

Fa ce simti, dar nu e deloc bine... 14 cu 21.