| LifeIsHard a întrebat:

am o problema eu plac un baiat de hmm... 4 ani! Si la inceput nu stiam exact ca il plac dar au trecut 3 ani si acum chiar stiu. Un an intreg nu vorbea cu mine, nici la scoala nici pe facebook nici pe mess nimic iar dupa doi ani a inceput sa ma vage in seama adica vorbeste la scoala cu mine, ma ia de mana, se aseaza langa bine la masa(sunt la scoala privata si luam masa acolo) bancile noastre sunt cate una, adica o banca+ 1 scaun, si odata eu m-am asezat doar pe jumate din scaun si el a venit si s-a asezat pe cealalta jumate si m-a luat asa de spate cum s-ar zice. Mereu nu stiu de ce cand facem ceva in echipe cad numai cu el, si nu se incrunta ca altii, zambeste ca mine big grin. Si o prietena a vrut sa faca un fel de "oracol" si a pus intrebarea de cine imi place si am zis ca imi place de el. Si in aceeasi zi o tarfa l-a luat de la mine din ghiozdan si le-a aratat baietil si evident si lui. Si am intrat in clasa cu prietena mea si toti pe mine "OOOOOOOOOOOOOOO, mama ce-i mai place!" laughing enervant rau. Si eu am vazut cand ei citeau si atunci cand a citit el nu a zis nimic a zambit si s-a uitat la mine intr-un fel ciudat nu urat dar ciudat. Si eu cu el nu am vb la tel deloc! Si de anul asta ma suna in fiecare weekend si cand m-a sunat prima oara imi batea inima rau si imi tremura vocea. La sfarsit a zis "pa te pup"

6 răspunsuri:
| LifeIsHard explică:

nu a mai incaput : " pa te pup"

| LifeIsHard explică:

am inceput sa rad ca proasta toata ziua nu ma puteam opri, radeam zambeam aveam fluturi in stomac! tongue. Nu stiu daca am dat niste exempla foarte clare. Dar ce zice-ti, ma place?
P.S vb foarte mult pe facebook si mereu imi trimite happy big grin tongue
Funda! Va rog, fara raspunsuri prostesti!

| valentingb a răspuns:

Pai totul e bine.Sa mai sune, mai vorbiti..nu? Tu esti indragostita, te agiti cam tare. Va fi bine scumpo.

| alinutzagumitza a răspuns:

Draga... este super tare povestea ta! si eu as zice sa ii multumesti acelei tarfe. la noi in clasa de fiecare data cand este ziua baiatului de care imi place aduce bomboane. si eu sunt singura din clasa care ma ridic sal pup. dupa ore ma aleg cu niste OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MARI CAT TOATA PAUZA. DAR TOTUSI CRED CA NU MA PLACE. sti de ce odata a lipsit profa de romana si neam stans toti la o banca si am jucat sticluta ( un joc in care se invarte o sticla. a-4-a oara cand pica pe cineva care a mai fost adica 2 care au mai fost trebuie sa se pupe pe obraz ia a-5-a oara trebuie sa se sarute. ei bine asa a fost cand a trebuit sa ne pupam pe obraz a plecat val-vartej ca nu vrea sa ma pupe. eu am iesit din joc si am stat doar sa ma uit. VREAU SI EU ASA O VIATA!

| LifeIsHard explică (pentru alinutzagumitza):

Nu este foarte tare sa stii! eu ti-as da viata mea cu drag! urasc sa faca toti oooooooo!