| Maria407 a întrebat:

Am o problema! Imi place de un baiat, si el in fiecare zi sta cu cate una si zilele astea a stat cu mine ne'am sarutat etc. Si i'am facut o farsa cam nasoala cu niste prezervative si ma simt cam nasol si a zis si citez,, Daca ma iubea nu facea ce a facut!straight face" Nu stiu ce sa mai fac. Ma simt super nasol si ma doare faptul ca si'a pierdut increderea in mine si chiar il iubesc.sad

Răspuns Câştigător
| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Pai daca te iubeste sau te place cu adevarat te va intelege. Trebuie sa ii spui ca nu sti ce a fost in mintea ta si regreti foarte mult pentru asta. Il rogi foarte frumos sa-i dea a doua santa, in timp ce te uiti in ochii lui. Daca te va intreba de ce sau cum sa-si dea seama ca ti la el, ai putea sa ii spui ca te vei revansa cu timpul dar sa-ti dea ocazia sa te cunoasca mai bine.

Sper ca te-am ajutat si iti urez multa bafta! :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ghinion. Prostia se plateste.

| IceTouch a răspuns:

Stai putin, iti place de un baiat si in fiecare zi el sta cu cate una dar s-a nimerit sa stea si cu tine? Si intr-un asa scurt timp ti-ai dat seama ca-l iubesti? Sidesi nu il cunosteai foarte bine i-ai facut o farsa....cu un prezervativ? Macar el te place sau doar vroia o aventura.Adolescentii din ziua de azi in 2 zile se indragostesc.
Interesant.

| Maria407 explică (pentru IceTouch):

Mi`i imi placea d emult timp de el, si cum el sta cu cate una in fiecare zi a ajuns si la mine. Idee e ca el nu poate ierta pentru faza cu prezervativu si nu vorbeste deloc cu mine si pe mine ma doare rau aces lucru.straight face