| wantedgirl a întrebat:

Am o problema... Mi-a venit menstruatia luna trecuta adica pe 2 sau 3 noiembrie si acum in decembrie suntem deja in 17 si nu mi-a venit ....Nu am facut sex. [Doamne fereste].

Răspuns Câştigător
| serendipity8300 a răspuns:

Probabil esti ink in perioada adolescentei si ai dereglari menstruale, poate ai racit in ultimul timp si de asta nu ti-a venit inca.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate cauza intarzierii e vreo dereglare hormonala sau o raceala minora

| VadTot a răspuns:

Du te la ginecolog!

| Necunoscut112 a răspuns:

Cica"Doamne fereste!" laughing

| Estera123 a răspuns:

Este o dereglare hormonala, nu ai de ce sa iti faci griji. Singura solutie este tratamentul cu anticonceptionale, pe care nu te sfatuiesc sa il incepi.

| DaDyva1992 a răspuns:

Mereu poate intarzia ..nu te speria o a vina happy

| prima a răspuns:

Poate intirzia daca ai racit sau ceva de genu acesta ..sau de la aschimbarea anotimpului tot este posibil.