| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema:prietenele mele au un iubit si mereu imi povestesc ce lucruri frumoase se intampla, cat de mult se iubesc.etc.eu le ascult ma bucur enorm pentru ele. dar cand ma gandesc ca ele sunt iubite iar eu nu, plang chiar daca m-am saturat, plac pe cineva, cica si el ma place dar nu vorbesc cu el si cred ca vrea sa-si bata joc de mine. Uneori ma intreb dc ma indragostesc de cine nu trebuie,, nu e de ajuns ca am suferit o viata intreaga si acum iar... ele imi spun sa ma linistesc dar nu pot.imi spun sa gasesc pe altcineva.incerc dar cine s-ar uita la mine.cand eram mica ma placeau toti si acum.nimic.
Ce trebuie sa fac.de fiecare daca cand ascult o mel mai lenta imi vine sa plang si nu mai am chef de nimic.chair m-am saturat si oricat as incerca sa termin... o iau de la capat.sad

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am trecut si eu prin momente mai grele. Cu totii o facem la un moment dat. Unii sunt afectati mai mult, altii mai putin. Cred ca ar fi bine sa incerci sa vorbesti sincer si deschis cu aceste fete. Ele te pot ajuta mult. Iti pot da sfaturi in legatura cu relatiile si te pot indruma pentru a -ti gasi pofta de viata. Important e sa intelegi unde gresesti si sa vrei sa te schimbi. Nu trebuie sa devii alta persoana. Trebuie doar sa ai incredere in tine si sa stii ce vrei de la viata. Incearca sa iesi mai des cu aceste prietene.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suicide is painless...:->

| deiu_8132 a răspuns:

Cati ani au prietenele tale?'batting eyelashes

| deiu_8132 a răspuns:

PAI... fa-ti si tu iubit!?
dar depinde varsta pe care o ai
big grin