| RxP a întrebat:

Am o problema. prietenul meu cu care sunt de 3 saptamani se poarta dragut cu mine, insa doar cand nu e cu noi un alt prieten al lui (de obicei iesim in gasca) si cand vine si baiatu` ala, prietenul meu ma ignora si sta numai cu el, se iau si in brate rolling eyes. nu stiu ce sa cred, am impresia ca e gay :o stiu, suna aiurea, dar vreau un sfat. nu stiu ce ar trebui sa fac.

Răspuns Câştigător
| fantomitzu a răspuns:

Buna! Nu inseamna acum ca prietenul e neaparat g*y daca se iau in brate, sau chestii de genu.Mai stiu eu pe unii baieti care se apuca si de fund in public de ramane lumea cu gura cascata.Nu e problema aici.Incearca sa vorbesti cu el, fi deschisa. Intr-o relatie despre asta este vorba.Sinceritate! si Sa poti vorbi orice cu persoana respectiva.Nu iti fie frica de nimic, fi sincera, fi tu! Totul se v-a rezolva.Mai multa incredere in tine pe viitor! Sper ca te-am putut ajuta. Mult noroc!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Vb cu el si intrebal ce trebuie are cu b ala.

| anonim_9012 a răspuns:

Hmmm...cind vine baiatul in cauza nu-l lasa din saruturi si cuprinzaturi)))big grin
dar cel mai bine ar fi sa discuti cu el aceasta mica neclaritate a tahappy
baftawinking

| mikkaella a răspuns:

Sal intrebi ce se intampla happy bafta