| Dhaaa a întrebat:

am o problema si sper sa ma puteti ajuta cu niste sfaturi. mi-a venit CM.dar chestia e ca in a 2-a zi ,am stat in apa fierbinte si .dupa aceea am fac dragoste cu iubitul...si urm zile nu mia mai curs decat foarte putin...precizez ca am avut doar 2 contacte,1 dupa menstruatia trecuta in ziua a 2a si celalalt cu cateva zile inainte sa-mi vina? deci de ce un curge abundent.si curge asa putin de la baie sau as putea sa fiu insarcinata?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai faci baie in apa fierbinte cand esti pe stop. Vrei sa ajungi la spital? Tu nu stiai ca nu e bine sa faci asa ceva?

PSbig grinaca iubitul a ejaculat inseamna ca ai sanse. Oricum, fa un test de sarcina.E mai bine.

| dreamgirl94 a răspuns:

Pai adevarul e ca poti ramane si daca esti pe stop.acum probabilitatea e mica dar totusi, exista...apa fierbinte nu are legatura cu abundenta...dar am auzit ca daca faci sex cat esti pe stop nu mai vine atat de tare.se mai domolestebig grin fa un test de sarcina si vezi un ginecolog pentru mai multe raspunsuri
mult noroc si sper sa nu fii insarcinata:*

Răspuns utilizator avertizat
| dreamgirl94 a răspuns (pentru CelticHearth):

Nu dar am prietene care or facut-o pe stop si li s-o mai domolit...e bine pentru fetele care au ciclu abundent rau...deci uhm.da stiuhappy.si ce prosti zici acolo cu urinalaughingalea is vrajeli de pe vremea lui mamaie. testul de sarcina e singura metoda in care poti afla.dar de ce sa recurgem la teste de sarcina cand exista atatea metode contraceptive?

Răspuns utilizator avertizat
| Dhaaa explică:

Nu el nu a ejaculat deloc in mine, doar ne-am facut oral

| Dhaaa explică:

Buna fetelor testul de sarcina mi-a iesit negativ ce poate fi de ce s-a oprit menstruatia?

| Dhaaa explică:

Helow eu cer un raspuns si voi va certati aiureafrustrated