| Andru1996 a întrebat:

Buna am o problema sunt prieten bun cu o fata ne consideram frati...si ea are un prieten s'au certat a fkto sa planga si eu am trimis mesaj si l'am injurat ma rog eram nervos ei s-a impacat cu el si i-a zis ca l'am injurat sa supy p mine ma rog mi-am cerut scuze si o zis ca nu'i nimic dar o vad eu supy inca p mine ce sa fk pls help pls

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E o regula universala: Nu te baga in relatiile altora!happy

| Zenithf a răspuns:

Asta este treaba lor, alta data nu te amesteca in "supa" altuia, vb romanului, nu-ti baga nasul in oala altuia. Tu fi alaturi de ea, si amicul ei, iar daca ea vrea sa se arda cu supa nu poti face nimica. thinking
Pana la urma tu vei fi prietenul ei toata viata (sper), iubitul ei nu va fi toata viata (cred).

| danielagoldica a răspuns:

TE-ai bagat ca musca in curul calului!

| zeitaana a răspuns:

Daca nu as stii ca este vb despre mine poate as zice cevabig grin

| Ioana1984 a răspuns:

Parerea mea e ca ai gresit, o fi fata aia prietena ta dar ai gresit, nu te poti baga daca ea nu ti-a cerut ajutorul.La o adica daca ea nu e constienta si tot sta cu baiatul ala care o facut-o sa planga, tu ce ai rezolvat daca l-ai injurat? Cel mai bine vb cu ea si deschide-i ochii, zii ca sunt alti baieti mai de treaba si nu sa stea cu acela sa isi bata joc de ea, dar nu sa te bagi in relatia ei, asta inseamna ca tu nu simti numai "frati" cu ea ce ceva mai mult.Bafta.

| antzy a răspuns:

Inseama ca doar tu esti prietenpt ea de fapt ca un frate pentru ea asa consideri doar tu dar daca e supy o sai traca