| Andra01 a întrebat:

am o problema, unei fostre prietene de-ale mele cu cate am rupt orice relatie de prietenie ii place de iubitul meu, acum ceva timp a fost si ea cu el, cand a aflat ca este cu mine s-a luat de el facandu-i scandal, cu mine nu a vorbit nimic... faza e ca el nu vrea sa mai fie cu ea dar nu intelege. Ce as putea sa-i spun ei? un mod mai frumos care sa inlocuiasca : vezi-ti de treaba ta? happy

3 răspunsuri:
| DiukOAlta a răspuns:

E viata mea! sau...E o problema pe care doar eu o pot rezolva!

| RetardedRacoons a răspuns:

Ai putea sa-ti ceri iertare ca ai fost o jigodie ordinara.

| genuine a răspuns:

Andra.important e ca lui nu ii place de ea. fosta prietena este doar geloasa, atata tot. si ar vrea sa fie cu el iar doar ca sa il desparta de tine si sa te faca sa suferi, ca o razbunare pentru ca voi nu mai sunteti prietene. eu cred ca cel mai bine e sa te tii la distanta si sa nu vorbesti nimic cu ea. asta o sa o deranjeze si mai tare. cu timpul, lucrurile se vor linisti iar ea il va lasa in pace pe prietenul tau