| Lilidoareu a întrebat:

Buna TPU faza e cam complicata si sper sa ma ajutati
Deci o prietena a mi-a spus ca un " x " e frumos
Eu sunt buna prietena cu " x " si i-am spus ce a zis prietena despre el
El de acolo a inceput sa creada ca prietena mea il place si acum lui ii place de ai
Faza e ca prietena mea a aflat prin o persoana treaba asta si si eu acum am aflat. Si sunt prinsa la mijloc da vina pe mine ca de fapt ei nu ii place de " x " si a spus ca are doar o parere despre el nu a vorbit niciodata cu el.
Si acum nu stiu cum sa rezolv problema si sa ii zic lui " x " ca prieteni mele nu ii place de el.
Multumesc de timp

1 răspuns:
| Vladeanu_Andrei_1997 a răspuns:

Ii spui direct ca ea nu-l place si ca a fost o gluma/confuzie.