| alexandra290 a întrebat:

Am o relatia de 3 saptamana cu un baiat care este la facultate.Eu sunt ultimul an si apoi plec si eu.Imi place mult de tot de el.ne-am facut planuri sa ne mutam impreuna in toamna.Eu sunt cam insistenta in mesaje vreau tot timpu sa stiu de el, ce as putea face sa nu-l mai sufoc sa nu se ajunga la altele.Cum as putea sa-i vad interesu fata de mine.Si el ma place, dar as vrea sa-l incerc sa vad. Un sfat va rog? Ce as putea face? Multumesc. fundita

1 răspuns:
| nicoalusoby a răspuns:

Sfatul meu este sa fii calma odata ce a aceptat sa se mute cu tine cu siguranta nu vrea sa te insele por si simplu ai incredere in el si totul va fi frumos. mult succes si sa va iubiti mult:*