| Suka_8621 a întrebat:

Vreau si eu un sfat. Imi place mult un baiat i-am spus asta. Iam spus ca mi-ar place sa fim impreuna si sa imi de-a un semn. Dupa un timp am vb cu el, m-a chemat la film la el.ne-am uitat. dupa vorbeam la telefon din cand in cand. dar doar "cf? bine". pe unde ai mai fost" dupa vreo 5zile m-a chemat din nou la film sa comportat foarte frumos, dar niciodata nu pomeneste de sa fim impreuna...stiu ca mai vorbeste si cu alte fete, deoarece atunci cand eram la film a primit sms cu un pusi de la o fata.Intrebarea mea e daca aveti idee ce vrea? cum as putea afla asta? eu chiar am prins drag de el, dar nu vreau sa continui asa.Apropo.azi m-a chemat din nou la film. Orice sfat m-ar putea ajuta! Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| steamy a răspuns:

Dupa mine ar fi bine sa mergi si in seara asta la el la film dar nu te lasa dusa de val, daca deja i-ai spus ca il placi nu are rost sa i-o spui de multe ori! daca vezi ca nici azi nu o sa iti spuna nimic incearca sa fii mai indiferenta cu el chiar daca ti-e greu!
el o sa isi dea seama ca te.ai plictisit asteptand un semn de la el si atunci o sa ii vina greu! daca o sa faci asa o sa vezi ca in putin timp lucrurile se vor schimba, sunt baiat si am patit-o si eu, in momentul in care o sa fii nepasatoare cu el(o sa te prefaci)el o sa devina gelos!
din propria experienta

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Spune-i tu ca iti place de el nu astepta de la el ca nu rezolvi nimic asa.