| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de 2 ani jumatate. Acum 3 luni iubitul meu a plecat in strainatate. Intr-o seara ma plimbam singura si am dat de elhappy, aceasta fiinta minunata cu plete lungi si ochii verzilaughing asa ca l-am bagat in seama. In fine,am ramas atunci pana dimineata la vorba...el are prietena, eu am relatie si totusi imi place de el foarte mult. Dupa asta ne-am mai vazut o data si am mers la el. Apoi pauza si nu ne-am mai vazut. El ma evita si spune ca e ocupat mereu. Acum nu prea mai vb deloc, nu stiu ce sa-i spun... oare e fuckboy?

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Probabil de evita deoarece si-a dat seama ca a fost o greseala, avand in vedere ca ai spus ca are si el relatie. Poate nu vrea sa continue sa te caute, ca actuala sa nu afle si tu sa ramai doar o greseala din trecut.
Avand in vedere ca si tu ai relatie, chit ca e la distanta, daca tii la respectivul, nu il mai cauti pe acesta. Sau te desparti de iubit si cauti alt baiat singur si disponibil. happy

3 răspunsuri:
| Dianamsr a răspuns:

Adica as vrea cateva sfaturi legate de cum ar trebui sa ma comport de acum incolo...nu vreau sa mai para ca imi place. luna urmatoare vine si iubitul din afara.

| alina2k18 a răspuns:

Pai a vrut un fast *** si atat. Treci peste.
Probabil te va mai cauta cand are chef de inca un sex si nu gaseste alta disponibila.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cand ai mers la el ati facut sex, da, clar doar asta voia, si nu ii mai pasa de tine