| babi7 a întrebat:

am o relatie de 5 luni, totul a fost bine chiar nu aveam motive de cearta eram un cuplu ok, fasra certuri si prostii din astea. De la un timp a inceput sa fie mai rece, si dupa s-a despartit de mine dar fara motiv... Eu as vrea sa ne impacam dar mi rusine sa ma bag in seama asa. Am suferit si inca sufar. ce sfat imi dati.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar in mintea ta nu exista motivatia despartirii si mi se pare normal sa gandesti asa din moment ce tu nu ai nicio vina in toata treaba asta. Insa te asigur ca nu se intampla la fel si in mintea lui deoarece in caz contrar nu se intampla despartirea.Ai putea sa incerci dar cu sanse mici de reusita sa-l accesezi intr-un anumit mod si sa-l intrebi care a fost motivul despartirii. Doar astfel ai putea sti cauza care a stat la baza motivului invocat de el si ai afla si raspunsul la ultima parte a intrebarii tale.S-ar putea ca doar orgoliul sa nu-i permita reintoarcerea insa daca motivul este de natura sentimentala suferinta ta este zadarnica. Daca nu are prietena ai putea sa-l cauti tu chiar daca iti vine greu. Succes.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai dreptate, stai linistit, nu te mai baga.

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Spune-i tot ce ai de spus, daca ţi-e ruşine atunci suferă in continuare.

| Robitzuku a răspuns:

Iti dau un sfat incearca cum poti in orice fel sa il surprinzi cu ce ai tu mai bun si atunci el te va iubi!