| olly89 a întrebat:

Bună..am o relaţie de 9 luni şi mi se pare că iubitul meu e cam distant.ce sa fac? Adica nu vreau sa ne despărţim. tind sa precizez că în cele 9 luni nu ne'am certat niciodată..cred că am greşit că i'am repetat de câte ori am avut ocia cât e important e pentru mine şi poate asta i'a dat o siguranţă nefavorabilă pentru mine.ce as putea sa fac îmi dau seama dacă tine la fel de mult la mine? happy

Răspuns Câştigător
| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

In primul rand tu ar trebui sa-i tot repeti ca il iubesti si ca nu vrei sa-l pierzi pentru ca asa se va asigura pe zi ce trece ca ti mai mult la el. Si in al doilea nu este vina ta, probabil are ceva pe inima....De obicei eu vorbesc cu cel mai bun prieten al lui si stiu ce sa fac in aceasta privinta. Sper ca te-am ajutat destul de mult. Si iubitul meu se purta asa dar a trecut momentul. Probabil daca esti experta in relati s-a mai intamplat asta... daca esti incepatoare ar trebui sa stii ca asa sunt baieti, toti la fel dar in fiecare gasesti ceva specialhappy

1 răspuns:
| Looove a răspuns:

Probabil ti se pare tie!batting eyelashes